O firmie

Posiadamy duże doświadczenie i szeroki wachlarz kompetencji
w zakresie nadzoru nad powstawaniem i zarządzaniem obiektami informatycznymi.

Nowe technologie i budownictwo to dwie dziedziny na styku których poruszamy się od lat. W tym czasie stworzyliśmy efektywny i profesjonalny zespół ekspertów gotowych podjąć się realizacji najbardziej wymagających inwestycji. Jesteśmy spółką inżynierską specjalizującą się zarówno
w projektowaniu, budowaniu, jak i sprawowaniu nadzoru nad prawidłowym przebiegiem złożonych inwestycji, zwłaszcza tzw. Data Center - centrów przetwarzania danych (CPD). Współtworzymy obiekty informatyczne będące największymi tego typu inwestycjami w skali kraju. Wdrażamy najskuteczniejsze i unikatowe w tej dziedzinie rozwiązania, stanowiące o innowacyjności tworzonych obiektów. Z chęcią podejmiemy się każdego wyzwania, ponieważ wierzymy w moc i kompetencje naszego teamu.

Naszą skuteczność zapewnia:

  • Zespół ekspertów

    Przez lata obecności na rynku zbudowaliśmy zespół fachowców z zakresu teletechniki, informatyki, analityki, budownictwa, zarządzania projektami oraz prawa budowlanego i prawa zamówień publicznych. Wielu z nich należy do Międzynarodowej Federacji Inżynierów Konsultantów (FIDIC).
  • Unikalne doświadczenie

    Od lat bierzemy udział w tworzeniu największych centrów przetwarzania danych (CPD/Data Center) w kraju. Mamy na koncie zrealizowane obiekty będące jedynymi tego typu jednostkami w Polsce, oryginalnymi i docenianymi również w skali Europy. Większość zrealizowanych przez nas projektów była współfinansowana z dotacji unijnych.
  • Wysokie umiejętności organizacyjne i zarządcze

    Potrafimy skutecznie zarządzać nawet najbardziej złożonymi procesami i projektami, trwającymi często kilka lat. Prowadzimy inwestycje wymagające udziału setek osób. Koordynacja działań na wielu etapach, umiejętność organizacji współpracy między zespołami i specjalistami przy jednoczesnej znajomości kwestii technologicznych i budowlanych są elementami koniecznymi do sprawnej i skutecznej realizacji inwestycji. Zapewniamy wsparcie na wszystkich jej poziomach, doprowadzając każdy projekt do pomyślnego zakończenia.

 

Decydując się na współpracę z nami Inwestor może liczyć na pomoc na każdym z etapów realizacji inwestycji. Od uzgodnień z administracją lokalną, przez organizację pracy i sposobu wymiany informacji, stawianie odpowiednich wymagań projektantom i wykonawcom, po skuteczne łączenie technologii budowlanych i informatycznych. Zadbamy o wszystkie kwestie związane z przepisami prawa budowlanego. Określimy, jakie powinno być zasilanie danego obiektu oraz jakie systemy zabezpieczeń należy wdrożyć, aby zagwarantować bezawaryjne, nieprzerwane i sprawne funkcjonowanie. Naszym celem jest kompleksowe świadczenie usług związanych z obsługą inżynierską inwestycji.

 

Zapraszamy do współpracy!